پروتز چانه با تزریق ژل

پروتز چانه با تزریق ژل

پروتز چانه با تزریق ژل

بروز چین و چروک های و خطوط روی چانه موجب ایجاد ناراحتی و نارضایتی افراد از چهره خود می شود. همین امر موجب می شود روش های مختلفی را برای برجسته و زیباتر کردن فرم چانه خود امتحان کنند.

امروزه بدون نیاز به عمل جراحی چانه، عوارض جانبی، هزینه های کلان و در سریع ترین زمان ممکن، می توان با تزریق ژل یا همان فیلر چانه ای زیبا و متناسب با چهره را بدست آورد.

شما عزیزان می توانید برای تماس با دکتر فرشید کاوندی متخصص جراحی فک و صورت در تهران ، با شماره های زیر و پیچ اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. شماره تماس :8-88059557

انواع ژل های تزریقی

ژل ها به دو دسته کلی بر پایه اسید هیالورونیک و یا هیدروکسی اپاتیت هستند. ژل های هیدردکسی اپاتیت باید با دقت و به آرامی تزریق شود. از مزایای مهم این ژل به جوانسازی و باز کردن چین و چروک پوست می توان اشاره کرد.

ژل هایی که بر پایه اسیدهیالورونیک می باشند، درصورت عدم رضایت قابل برگشت بوده و تنها کافی است به وسیله چند سی سی محلول تجزیه کننده آن را به چانه تزریق کرد و چانه را به حالت اول برگرداند.

هردو ژل اسید هیالورونیک و هیدروکسی اپاتیت موقتی بوده به گونه ای که بعد از یکسال نیاز به تزریق مجدد دارند اما موقتی بودن به این معنا نیست که این ژل ها از محل تزریق جابجا می شوند و زیبایی ظاهری فرد را برهم میزنند بلکه به صورت طبیعی جذب بدن می شوند و هیچ اثر نامطلوبی بر روی پوست و زیبایی شما ندارد.

بیشتر بخوانید
جراحی فک و صورت

تزریق ژل چانه به چه افرادی توصیه می شود؟

اگر از خطوط فک خود ناراضی هستید، چهره زنانه و ظریفی ندارید، با بالا بردن یا پایین آوردن و یا گاهی با لبخند زدن پوست چانه شما مانند پوست پرتقال فرورفتگی هایی دارد، اگر در عکس های نیمرخ به زیبایی تمام رخ نیستید و اگر با افزایش سن چانه شما کشیده تر شده است با تزریق ژل و رسیدن به چهره ای مثلثی به زیبایی و جذابیت چهره خود کمک کنید.

مزایای تزریق ژل

  • این روش نسبت به جراحی ارزان تر، غیر تهاجمی تر و دوره بهبودی سریع تری دارد.
  • اثرات ژل، پس از تزریق به چانه به خوبی قابل مشاهده می باشد.
  • درصورت عدم رضایت پزشک می تواند با تزریق محلولی ویژه، ژل را تجزیه کرده و چانه شما به حالت اول برگردد.
  • پس از تزریق می توانید به محل کار خود بازگردید به فعالیت های روزمره خود ادامه دهید.
  • هیچ خطر عفونتی در روش تزریق ژل به چانه وجود ندارد و تقریبا هیچ عارضه جانبی ای ایجاد نمی کند.

نحوه تزریق ژل به چانه

ابتدا پزشک با استفاده از یک کرم موضعی چانه فرد را بی حس می کند تا بیمار دردی را حس نکند سپس به محل های تعیین شده به مقداری که برای هر فرد نیاز است تزریق انجام می شود، این عمل ممکن است بین 10 تا 30 دقیقه طول بکشد.

پروتز چانه با تزریق ژل

پروتز چانه با تزریق ژل

عوارض تزریق ژل به چانه

بعد از تزریق ژل ممکن است چانه کمی متورم شود اما هیچ عارضه دردناک یا محل فعالیت روزمره برای شما پیش نمیاید به گونه ای که می توانید بلافاصله به سرکار خود بروید.

هزینه تزریق ژل به چانه

هزینه تزریق ژل بسته به مقدار مورد نیاز و منطقه تزریق و تجربه و مهارت پزشک متفاوت است. پیشنهاد می شود برای محاسبه دقیق هزینه انجام این کار به یک متخصص زیبایی و جراح شناخته شده مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید
سوال های رایج در جراحی بینی

 

مقالات مرتبط با این مطلب:

جراحی زیبایی چانه

جراحی پروتز چانه

جلو آوردن چانه

زاویه دار کردن صورت

 

(Visited 10 times, 1 visits today)
drkavandi

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button