جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی

دکتر فرشید کاوندی می گوید ،بینی یکی از قسمت های قابل رویت ترین چهره است که تا حد زیادی بر هماهنگی، زیبایی و حساسیت آن تاثیر می گذارد. بسیاری از افراد مشهور به جراحان زیبایی دست پیدا کرده اند تا بینی خود را بازسازی کنند ، این نوع جراحی می تواند نقایص عملکرد بینی را بهبود بخشد تا تنفس را درمان کند . این روش مناسب برای ایجاد تقارن بینایی های مختلف صورت و تضمین یک پروفایل زیبا در حین حفظ شکل طبیعی بینی مفید است. چنین جراحی زیبایی شناختی اغلب شامل حساسیت روانشناختی شدید می شود زیرا از بین بردن یک نقص قابل مشاهده است که اغلب باعث ناامنی و عزت نفس می شود.

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی

مفهوم رینوپلاستی مدرن بسیار متفاوت از تکنیک های تهاجم گذشته است. با توجه به گذشته، کانون های سنتی، رینوپلاستی به معنی کاهش کلی و اغلب بیش از حد از آناتومی ساختاری بینی است. در نتیجه، بینی بازسازی شده غیرمسئول بود و برای خصوصیات پوستی مناسب نبود. رينوپلاستي جراحي عمومي که هدف آن رسيدن به نتايج بسيار طبيعي است ممکن است با احترام به يکپارچگي عملکرد بدن انسان (بهينه سازي تنفس بيني) و در صورت زيبايي زياد بيني مورد توجه قرار گيرد. ابعاد کوچک و موقعیت مرکزی بینی در فیزیولوژی صورت، این جراحی را به یکی از پیچیده ترین جراحی های پلاستیک زیبایی تبدیل می کند. بنابراین، این جراحی مخصوصا ظریف باید توسط متخصصان با تجربه انجام شود، زیرا آسیب های ناشی از جراحان غیر مسئول، برای بازسازی دشوار است. متأسفانه چنین تغییرات ناشی از جراحی های غیر مسئولانه همچنان در تمام طول عمر، کاملا قابل مشاهده و عملا غیرممکن است.

مراحل جراحی بینی طبیعی
جراحی بینی طبیعی  شامل مراحل زیر است:

 • بیهوشی
  داروها برای راحتی شما در طول عمل جراحی تجویز می شود. انتخاب ها شامل آرامبخش یا بیهوشی عمومی است. دکتر شما بهترین گزینه برای شما را توصیه می کند.
 • برش
  با استفاده از یک روش بسته انجام می شود، جایی که برش ها در داخل بینی یا یک روش باز است، جایی که برش ایجاد می شود، نوار باریک بافتی است که بینی ها را جدا می کند.
  از طریق این برش ها، پوستی که روی استخوان ها و غضروف های بینی قرار می گیرد، به آرامی افزایش می یابد و امکان دسترسی به ساختار بینی را تغییر می دهد.
 • تغییر شکل ساختار بینی
  بینی بیش از حد بزرگ می تواند با از بین بردن استخوان یا غضروف کاهش می یابد. گاهی عمل جراحی بینی ممكن است نیاز به اضافه كردن پیوند غضروف داشته باشد.به طور معمول، غضروف از سپتوم، پارتیشن در وسط بینی، برای این منظور استفاده می شود. گاهی اوقات غضروف از گوش یا به ندرت بخشی از غضروف رگ استفاده می شود.
 • اصلاح یک جداره متخلخل
  اگر سپتوم از بین رفته باشد، می توان آن را صاف کرد و بینی ها در داخل بینی کاهش می یابد تا تنفس را بهبود بخشد.
 • بستن برش
  هنگامی که ساختار زیرین بینی به شکل مورد نظر ساخته می شود، پوست و بافت بینی از بین می رود و برش ها بسته می شوند.
  برش های اضافی ممکن است در بروز طبیعی بینی ها قرار بگیرند تا اندازه خود را تغییر دهند.
بیشتر بخوانید
دندان های نهفته

خطرات جراحی بینی

تصمیم به عمل جراحی پلاستیک بسیار شخصی است. شما باید تصمیم بگیرید که آیا مزایا به اهداف شما برسد یا خیر، و اگر خطرات و عوارض احتمالی رینوپلاستی قابل قبول باشد.

خطرات جراحی بینی عبارتند از:

 • درمان ضعیف زخم
 • تنفس دشوار
 • ظاهر ناخوشایند بینی
 • عفونت

برخی از خدمات دکتر فرشید کاوندی متخصص جراح دهان ،فک و صورت عبارتست از

جراحی بینی

جراحی فک

جراحی چانه

ایمپلنت دندان

منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم .

(Visited 3 times, 1 visits today)
drkavandi

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button