جراحی بینی به روش باز و بسته

جراحی بینی به روش باز و بسته

جراحی بینی به روش باز و بسته

رینوپلاستی باز و رینوپلاستی بسته دو روش برای تغییر شکل نوک بینی است. رینوپلاستی باز به این معنی است که در ناحیه کولملا (بافت نرم بین بینی) وجود دارد، در حالی که رینوپلاستی بسته به این معنی است که تمام برش ها در داخل سوراخ بینی قرار دارند. با این حال، تفاوت های بسیاری وجود دارد که از مهم ترین آنها می توان اشاره به برش آن ها کرد .بهتر است بدانید هر دو روش امکان دارد دارای مزایا و معایب خاص خود باشد ، که شما می توانید با مراجعه به پزشک و مشاوره از پزشک در روش جراحی باز و بسته تصمیم گیری کنید

جراحی بینی به روش باز و بسته

جراحی بینی به روش باز و بسته

جراحی باز

رینوپلاستی باز دارای مزیت مشخصی از تجسم مستقیم غضروف است. با این حال، شاید مهمتر از آن این است که توانایی دستکاری و تغییر شکل بینی با کنترل بیشتر، دقت و حتی راه هایی که نسبت به رینوپلاستی بسته است. بیماران که نیاز به مقدار زیادی از تغییرات بینی هستند بهتر است از این روش استفاده کنند .در برخی از بینی ها لازم است رینوپلاستی باز حتماً انجام شود مانند غضروف های غده سرطانی زیرا  در قسمت خارجی غضروف ضعیف است. با یک رویکرد اندوناسال، اغلب اوقات دور و بر شدت تمرکز می شود و بیماران در خارج از بینی خود را درگیر می کنند.

جراحی بسته

رینوپلاستی بسته دارای مزایای کاهش زمان عمل، تورم کمتر و بهبودی بعد از عمل و اجتناب از زخم در طول کلوملا است. بسیاری از بیماران مبتلا به رینوپلاستی بسته، زودتر در معرض تورم هستند. در برخی از بیماران با رویکرد اصلاح نوک بیماران تقریبا بدون تورم بینی هستند با این حال، هدف رینوپلاستی این است که بینی را به صورت مورد نظر شکل دهیم. اکثر بیماران در مورد نتیجه نهایی خود بیشتر از این که آیا آنها مجبور بودند با تورم مواجه شوند بیشتر مراقبت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید
جراحی زیبایی چانه

توجه داشته باشید بهتر است قبل از جراحی در مورد نوع جراحی بینی خود با پزشک صحبت کنید و در صورت هر گونه سابقه ی بیماری با پزشک در میان بگذارید انجام این کار باعث می شود شما عزیزان با خیال آسوده تر خود را به دست جراح بسپارید توجه کنید رعایت نکات قبل و بعد از جراحی بینی می تواند کمک بسیاری در نتیجه جراحی بینی شما داشته باشد .

برخی از خدمات دکتر فرشید کاوندی متخصص جراح دهان و فک و صورت عبارتست از

جراحی بینی

جراحی فک

جراحی چانه

ایمپلنت دندان

منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم

(Visited 1 times, 1 visits today)
drkavandi

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button