تزریق ژل

تزریق ژل

تزریق ژل

یکی از پر طرفدارترین عمل های زیبایی و حتی جوانسازی صورت تزریق ژل به صورت می باشد. این ژل ها می توانند در هر بخشی از صورت تزریق شود و امروزه افراد زیادی در هر شرایط سنی و با هر جنسیتی برای انجام این کار اقدام می کنند. اگر شما هم به دنبال ظاهری جوان و زیبا و خواهان برطرف شدن چین و چروک های صورت خود می باشید، تزریق ژل می تواند برای شما انتخاب درستی و مناسبی می باشد.

اگر شما هم به دنبال ظاهری جوان و زیبا و خواهان برطرف شدن چین و چروک های صورت خود می باشید، تزریق ژل می تواند برای شما انتخاب درستی و مناسبی می باشد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی از دکتر فرشید کاوندی متخصص جراحی فک دهان ، فک و صورت، با شماره های زیر و پیچ اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. شماره تماس :8-88059557

بهترین ژل تزریقی صورت

یکی از پرکاربردترین و پرطرفدار ترین نوع ژل تزریقی، ژل های هیالورونیک اسید می باشد. به دلیل اینکه جنس ژل های هیالورونیک اسید مشابه موادی است که در بدن خود ما وجود دارد به همین دلیل به راحتی قابل جذب می باشند و واکنش های حساسیتی به ندرت ایجاد می شود.

تزریق ژل لب

یکی از مناطق بسیار مهم برای تزریق ژل خصوصا در خانم ها، منطقه لب می باشد. با استفاده از این ژل ها می توان فرم دهی و حجم دهی مناسبی در لب ها ایجاد کرد و اگر احیانا نامتقارن است با استفاده از این ژل ها می توان برطرف کرد. معمولا برای هر صورتی یک نوع لب مناسب است و پزشک سعی می کند با در نظر گرفتن میمیک صورت هر فرد لب متناسب با اجزای صورت فرم دهد.

بیشتر بخوانید
تزریق بوتاکس

تزریق ژل در گونه

منطقه دیگری که می توان با استفاده از آن حجم دهی ایجاد کرد ناحیه گونه ها هستند. با افزایش سن و گذشت زمان چربی های ناحیه گونه ها کاهش پیدا می کند و حجم آن کمتر می شود که می توان به روش های مختلفی این تزریق را انجام داد.

نکات مهم در تزریق ژل

  • به هیچ وجه از مواد غیرمعتبر و بدون مجوز نباید استفاده شود، به دلیل اینکه ژل های تزریق قرار است به مدت یک سال تا یک سال و نیم در بدن ما باقی بمانند و اگر از مواد نامرغوب استفاده شود می تواند واکنش های حساسیتی زیادی را در بدن ایجاد کند و موجب بروز عوارضی شود که گاها برطرف کردن آن کار بسیار دشواری باشد.
  • ژل ها باید بر اساس آن منطقه ای که تزریق می شود با قوام مناسب انتخاب شوند به طور مثال ژلی که در ناحیه گونه تزریق به دلیل برقراری یک سری پیوند های کوالانسی بین مولکول های هیالورونیک اسید، در ناحیه زیر چشم نمی توان تزریق کرد.
تزریق ژل

تزریق ژل

عوارض احتمالی تزریق ژل

گوله شدن ژل: ندوله شدن و گوله شدن ژل اگر نوع ژل تزریقی در محلی تزریق به درستی انتخاب نشود این ژل می تواند به شکل گوله از روی پوست مشخص شود.

درد: اگر پس از تزریق ژل دردهای زیادی در ناحیه تزریق حس کردید حتما پزشک خود را در جریان بگذارید.

کبودی: پس از تزریق ممکن است پزشک از شما بخواهد تا چند روز با وی در تماس باشید و او را از وضعیت ایجاد کبودهایی که ممکن ایت ایجاد شود با خبر سازد توصیه می شود در این مورد با پزشک خود همکاری های لازم را داشته باشید.

تورم : موضوعی که باید درمورد مراقبت های بعد از تزریق ژل در نظر گرفت این است که پس از تزریق ممکن است کمی تورم ایجاد شود زیرا حین تزریق موجب آزردگی بافت می شویم و این تورم بلافاصله بروز می کند بنابراین افراد نباید نگرانی از این بابت داشته باشند اما به مرور زمان این تورم بعد از 3 تا 5 روز فروکش می کند و ژل خود را نمایان می کند. ژل های هیالورونیک اسید آب دوست می باشند بنابراین پس از تزریق این ژل ها باید آب زیادی مصرف شود. این ژل های تزریقی پس از تزریق می توانند حدود 15 الی 20 درصد آب به خود جذب کنند و ژل در منطقه ای که زده می شود بیشتر خودش را نشان دهد.

(Visited 2 times, 1 visits today)
drkavandi

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button