تزریق ژل به صورت

تزریق ژل به صورت

تزریق ژل

آیا تزریق ژل برای زاویه فک مناسب است ؟ آیا تزریق ژل عوارض دارد ؟ در این مقاله می خواهیم در مورد تزریق ژل به صورت به طور کامل صحبت کنیم.

دکتر کاوندی متخصص جراحی فک دهان ، فک و صورت، جهت بر قراری ارتباط می توانید با شماره های 8-88059557 تماس حاصل فرمایید .

کاربرد تزریق ژل به صورت

تزریق ژل یکی از روش های بسیار مهم برای جوانسازی صورت است که امروزه بسیار کاربرد دارد و اکثر افراد در قسمت های مختلف مانند لب ، گونه ، خط خنده و … استفاده می کنند .

توصیه های مهم در تزریق ژل

  • یکی از مواردی که باید به آن توجه داشت ژل هایی است که امروزه در بازار و یا شرکت های مختلف به فروش می رسند. در اکثر آن ها تائیدیه وزارت بهداشت و تائیدیه های جهانی را ندارند و یا برند های نامرغوبی در بازار هستند که می تواند عوارض جبران ناپذیری را برای فرد به وجود آورد .
  • نکته ی مهم دیگر این است که تزریق ژل در کجا و توسط چه کسی انجام می شود زیرا عدم صحیح تزریق ژل می تواند عوارض جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.به طور مثال اگر برای تزریق ژل در ناحیه خط خنده عروق کناره بینی از بین برود می تواند خونرسانی در آن ناحیه را از بین ببرد و کل بافت سیاه می شود و از بین می رود.

 بنابراین تصور نکنید که تزریق ژل ساده است و هر فردی می تواند تزریق را انجام دهد . در خیلی از موارد متاسفانه تزریق ژل به دلیل اینکه توسط فردی که پزشک نبوده انجام شده مشکلاتی به همراه داشته است.

تزریق ژل

تزریق ژل

آیا تزریق ژل برای زاویه سازی صورت مناسب است ؟

متاسفانه خیلی از افراد تصور می کنند که هر نوع ژلی می تواند برای زاویه سازی فک مناسب باشد در صورتی که اگر ژل نامرغوب باشد به دلیل ناخالصی هایی که دارد مشکل ایجاد می کند و اگر شما بخواهید یک ژل مرغوب را استفاده کنید یک سی سی آن قیمت نسبتاً بالایی دارد. بنابراین توصیه ما این است در صورتی که تمایل دارید زاویه فک ایجاد کنید از طریق تزریق ژل های مرغوب ، تزریق چربی و یا جراحی انجام شود.

بیشتر بخوانید
تزریق ژل

مراقبت بعد از تزریق ژل به صورت

  • از حرارت مستقیم جلوگیری کنید خصوصاً اگر در ناحیه لب انجام شده است.
  • بعد از تزریق ژل تا 24 ساعت استفاده از هر گونه مواد آرایشی ممنوعیت دارد .

آیا تزریق ژل به صورت دوره نقاهت دارد ؟

تزریق ژل به دلیل استفاده از تزریق های پی در پی ایجاد تورم و کمی کبودی به ویژه در پوست های حساس خواهد کرد .دوره نقاهت ندارد و شما بعد از تزریق ژل می توانید به کارهای روزمره خود ادامه دهید .

هزینه تزریق ژل به صورت

هزینه تزریق ژل با توجه به نوع برند آن بر حسب سی سی محاسبه می شود و بستگی دارد شما چند سی سی ژل نیاز دارید .

عوارض تزریق ژل به صورت

در صورتی که توسط غیر پزشک انجام شود می تواند عوارض های زیر را به همراه داشته باشد.

  • از بین بردن بافت های زیرین پوست
  • ناقرینگی در محل تزریق
  • کبودی
  • تورم بیش از اندازه
  • عفونت

نتیجه تزریق ژل به صورت

تزریق ژل حتماً توسط پزشک انجام شود تا از هر گونه عوارض جلوگیری کنید تزریق ژل یکی از روش های بسیار مناسب برای افرادی که تمایل دارند تغییرات زیبایی خود را زود مشاهده کنند.

(Visited 3 times, 1 visits today)
drkavandi

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button