زاویه سازی فک

زاویه سازی فک

آیا می دانید زاویه سازی فک مناسب چه افرادی است ؟

هزینه زاویه سازی فک چقدر است ؟

بهترین روش زاویه سازی فک چیست ؟

در این مقاله می خواهیم به صورت کامل در مورد زاویه سازی فک صحبت کنیم .

نژاد ایرانی های به گونه ای است که می توان گفت فک های کوچکی دارند اما در نژادهای دیگر معمولاً این مشکل کمتر دیده می شود و ما می توانیم از نظر زیبایی و یا درمانی اقداماتی را انجام دهیم .

دکتر کاوندی متخصص جراحی فک دهان ، فک و صورت، جهت بر قراری ارتباط می توانید با شماره های 8-88059557 تماس حاصل فرمایید .

بهترین روش زاویه سازی فک چیست ؟

امروزه روش های مختلفی برای زاویه دار کردن فک استفاده می کنند که عبارتند از :

  • زاویه دار کردن فک با پروتزها: مشابه بافت استخوانی ساخته شده اند و می توانیم کوچک بودن فک تحتانی را اصلاح کنیم.
  • زاویه دار کردن فک با جراحی : با جراحی فک می توانیم از استخوان ها استفاده کنیم و زاویه سازی فک انجام دهیم .
  • زاویه دار کردن فک با تزریق فیلر :با استفاده از تزریق فیلر می توانیم زاویه سازی فک انجام دهیم البته مشابه بافت استخوانی نیستند مانند هیالورونیک اسید فقط لازم است مراقبت باشید زیرا برخی از افراد به این فیلرها حساسیت دارند و امکان دارد موجب عوارض شوند .

چرا تزریق فیلر برای  زاویه سازی فک به همه افراد پیشنهاد نمی شود ؟

استفاده از تزریق فیلر معمولاً برای زاویه سازی توصیه نمی شود و ممکن است استفاده از آن برای برخی افراد حساسیت به وجود آورد زیرا این ژل ها در بافت نرم تزریق می شود و در صورتی که مشکلی در بافت به وجود آید تخلیه ژل ها مشکل ساز خواهد بود.

بیشتر بخوانید
سوال های رایج در جراحی بینی

نتیجه تزریق ژل برای زاویه سازی فک رضایت کامل را به همراه ندارد .

زاویه سازی فک

زاویه سازی فک

زاویه دار کردن فک با پروتز

بیشتر افراد تمایل دارند برای زاویه دار کردن فک خود از پروتز استفاده کنند زیرا روش های موقتی مانند ژل ها ماندگاری کمی دارد و در صورت پشیمانی و یا حساسیت در بافت ها  تخلیه ژل ها سخت خواهد بود .

استفاده از پروتز ها بیشتر جنبه ی زیبایی دارد و مناسب افراد است که تمایل دارند فک برجسته ای داشته باشند  این گونه افراد هیچ گونه مشکل و نقص مادرزادی ندارند و فقط برای زیبایی انجام می دهند مانند بسیاری از مدل ها و بازیگران  .البته جراح فک از پروتز ها برای افرادی که به نقص مادرزادی در رشد فک مواجه هستند  استفاده می کند تا تعادل در صورت برقرار شود .

چرا افراد تمایل دارند زاویه سازی فک انجام دهند ؟

همان گونه که گفته شد تمایل به زیبایی و جذاب شدن امری طبیعی است و برجسته کردن فک یکی از جراحی هایی است که در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است زیرا برجسته کردن فک باعث می شود علاوه بر صورت جذاب تر ، چهره ای جوان تر داشته باشیم .

بسیاری از بازیگران و افرادی که مدلینگ کار می کنند برای تبلیغ لباس ، عینک و جواهر زاویه سازی فک انجام می دهند زیرا در جذاب و بهتر شدن تاثیر بسیاری دارد .

مشاوره زاویه سازی فک

مشاوره توسط جراح فک بسیار مهم است زیرا برخی از افراد به دلیل فرم صورت و اعضای صورتشان شاید انتخاب زاویه سازی فک انتخابی مناسب نباشد و دیگر جراحی مانند جراحی چانه ، جراحی بینی و … مناسب باشد.

هزینه زاویه سازی فک

هزینه زاویه سازی فک مختلف است و بسته به این دارد که شما چه روشی را برای زاویه سازی انتخاب می کنید بهتر است برای اطلاعات بیشتر حتماً به پزشک مراجعه کنید .

بیشتر بخوانید
عوامل موثر در تحلیل استخوان لثه

نتیجه زاویه سازی فک

برای انتخاب روش مناسب برای زاویه سازی فک به جراح فک مراجعه کنید تا بعد از بررسی های لازم بهترین روش برای شما انتخاب شود.

برخی از خدمات دکتر فرشید کاوندی متخصص جراح دهان و فک و صورت عبارتست از

جراحی بینی

جراحی فک

جراحی چانه

زاویه دار کردن فک و صورت

منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم

(Visited 53 times, 1 visits today)
دکتر فرشید کاوندی drkavandi

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button