جراحی کوچک کردن چانه

جراحی کوچک کردن چانه

جراحی چانه از بین بردن چانه ها، عدم تعادل چانه یا بیش از حد چانه را اصلاح می کند. اگر شما با موقعیت، شکل یا کانون چانه خود نگران هستید، عمل جراحی زیبایی ممکن است گزینه خوبی برای شما باشد.

کاندیدای جراحی کوچک کردن چانه

جراحی چانه بهتر است برای بیماران که در سلامت خوب هستند، بدون بیماری های فعال و یا شرایط جدی مناسب اشت . و می تواند برای بیماران مبتلا به چانه کوچک یا زودرس موثر باشد. چانه ای که بیش از حد کوچک نسبت به دیگر ویژگی های صورت باشد می تواند باعث بینی بیش از حد طولانی شود. جراحان پلاستیک اغلب از ایمپلنت های چانه استفاده می کنند تا ویژگی های یک بیمار جوانتر را متعادل سازند و یا ممکن است با استفاده از روش ژنتیک در ارتباط با یکی دیگر از روش های آرایشی در یک بیمار بالغتری استفاده کنند.

روش جراحی کوچک کردن چانه

تغییر شکل چانه را می توان با استفاده از ایمپلنت های چانه و یا با تغییر موقعیت استخوان که از چانه پشتیبانی می کند انجام می شود. بسیاری از انواع ایمپلنت در دسترس هستند، از انواع مواد مختلف، از جمله سیلیکون یا سایر مواد ساخته شده است. جراح با مشورت با شما نوع ایمپلنت مورد مورد نظر را انتخاب می کند. در طی این روش، جراح برش داخل لب پایین یا زیر چانه انجام می دهد. سپس جراح استخوان چانه را جایگزین می کند یا ایمپلنت را از طریق این برش قرار می دهد.

مشاوره شما

اگر شما علاقه مند به عمل جراحی چانه یا ژنیوپلاستی هستید، ابتدا باید با جراح پلاستیک خود تماس بگیرید. تا فرصتی برای بحث در مورد اهداف و نتایجی که می خواهید برای دستیابی به آن داشته باشید. هر بیمار متفاوت است و جراح شما روش جراحی و برنامه درمان مناسب را برای شما انتخاب خواهد کرد. در طول مشاوره اولیه شما باید انتظار داشته باشید که :

  • ارائه یک تاریخچه پزشکی کامل.از خودتان شامل اطلاعات در مورد هر روش جراحی قبلی؛ شرایط پزشکی گذشته و حال(سوابق پزشکی)
  • تمام داروها یا مکمل های گیاهی که مصرف می کنیدبه پزشک اطلاع دهید .
  • در مورد خطرات و عوارض احتمالی بحث کنید

عمل جراحي

پس از مشاوره و تصمیم گیری در مورد جراحی، اطلاعات قبل از عمل داده می شود که توضیح می دهد همه چیز شما باید انجام دهید و قبل از روش باید تیم جراحی شما را در مورد چگونگی آماده سازی راهنمایی می کند. شما باید یک همراه به دنبال داشته باشید تا به شما کمک کند و شما را به منزل برساند و حتی تا یکی دو روز از شما مراقبت کند.

بیهوشی

شما در تمام مراحل راحت باقی می ماند در اغلب موارد، ما از بیهوشی عمومی استفاده می کنیم به طوری که در طول فرایند بخوابید. بیهوشی محلی با آرام بخشیدن به داخل وریدی نیز گزینه ای برای برخی از بیماران است.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search