جراحی زیبایی چانه

جراحی زیبایی چانه

جراحی زیبایی چانه اولویت دارد یا جراحی بینی ؟ در این مقاله می خواهیم به توضیحات کامل آن بپردازیم .

یکی از جراحی هایی که در کشور ما بسیار طرفدار دارد جراحی بینی است خیلی از افراد به مطب مراجعه می کنند و از پزشکشان می خواهند که بینیشان را عمل کند غافل از این که شاید عضو دیگری اختلال داشته باشد واگر آن اختلال برطرف شود دیگر نیازی به جراحی بینی نخواهد بود. یکی از این عضو ها چانه است معمولاً خیلی از افرادی که برای جراحی بینی مراجعه می کنند متوجه می شود که چانه آن ها ایراد دارد و اگر جراحی چانه انجام دهند بینیشون مشکلی ندارد که بخواهند عمل کنند.

دکتر کاوندی متخصص جراحی فک دهان ، فک و صورت، جهت بر قراری ارتباط می توانید با شماره های 8-88059557 تماس حاصل فرمایید .

جراحی فک پایین عقب رفته

بسیاری از بیمارانی که برای عمل بینی به مطب مراجعه می کنند و تمایل دارند جراحی زیبایی بینی انجام دهند وقتی معاینه می شوند متوجه می شویم که مشکل اصلی آن ها بینیشان نیست .

در خیلی از افراد مشکل عقب بودن فک پایین یا عقب بودن چانه است که در این افرادی که چانه خیلی عقب قرار می گیرد باعث می شود که بینی ، خودش را خیلی بزرگ تر نشان دهد .این افراد تصور اشتباهی که دارند این که فکر می کنند بینیشان بزرگ است در صورتی که مشکل اصلیشان عقب بودن فک یا عقب بودن چانه است.

جراحی زیبایی چانه

جراحی زیبایی چانه

جراحی زیبایی چانه

برای جراحی زیبایی چانه یا جلو آوردن چانه ما چند روش داریم یکی از این روش ها ،روش غیر جراحی است در صورتی که افراد عقب رفتگی چانه آن ها مختصر باشد و بیمار تمایلی به جراحی نداشته باشد می توانیم با تزریق از بافت خود بدن فرد که همان تزریق چربی است چانه را حجیم کنیم .

بیشتر بخوانید
جراح فک و صورت خوب در تهران

نوع دوم جلو آوردن چانه ، گذاشتن پروتز چانه است که یک نوع جراحی است که با گذاشتن پروتز چانه ،جلو می آید .

نوع سوم عمل جراحی است که بدون گذاشتن پروتز با جا به جا کردن و جلو آوردن چانه در یک وضعیت جلوتری فیکس میکنیم و باعث حفظ پایداری در آن وضعیت می شویم.این عمل های جراحی چانه می توانند یک تناسب برای صورت ایجاد کنند که فرم بینی ، گونه و صورت بهتر به نظر برسد.

نتیجه

قبل از هر گونه تصمیمی به مطب پزشک دلخواهتان مراجعه کنید و از پزشکتان برای بهتر شدن فرم صورت خود مشورت بگیرد.

برخی از مقالات مرتبط دکتر فرشید کاوندی متخصص جراح دهان و فک و صورت عبارتست از:

بهترین جراح چانه

جراحی فک

زاویه دار کردن فک و صورت

منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم

دکتر فرشید کاوندی drkavandi

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button